Комп'ютерні столи

Ціна  : 
грн.
Сортувати по  :  популярності від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 наступна →  Остання ›
Комп'ютерний стіл Гермес
Ціна: 4200.00 грн.

Комп'ютерний стіл Гермес складається з тумби, в якій передбачено три закритих висувних ящика, бічного відділу з відкритими полицями, та надставки з декількома відкритими відділеннями.

Характеристики товару:
Производитель  :  Мебельная фабрика "Луч" question_blue
"Луч"-мебельная фабрика, известная далеко за пределами города Житомира и региона, представленная на рынке мебели с 2000 года.
Тип стола  :  Угловой 
Ширина  :  1400 мм
Глубина  :  1000 мм
Высота  :  1820 мм
Комп'ютерний стіл Фарго (тип2)
Ціна: 6700.00 грн.

Комп'ютерний стіл Фарго (тип2) – яскравий приклад якісних меблів з вивіреним конструктивом, це місце, де немає зайвих деталей і елементів. Поверхня столу з закругленою боковиною дозволяє з комфортом розташувати системний блок, монітор і все, що необхідно для роботи.

Характеристики товару:
Производитель  :  Мебельная фабрика "Луч" question_blue
"Луч"-мебельная фабрика, известная далеко за пределами города Житомира и региона, представленная на рынке мебели с 2000 года.
Тип стола  :  Угловой 
Ширина  :  1404 мм
Глубина  :  936 мм
Высота  :  1830 мм
Робочий стіл Scandic B1
Ціна: 6401.50 грн.

Скандинавський стиль впевнено і міцно зайняв лідируючі позиції в середовищі меблевого дизайну. Комп'ютерний стіл Scandic B1 є тому прямим підтвердженням.

Характеристики товару:
Производитель  :  Польша 
Тип стола  :  Прямой 
Размеры    
Ширина  :  1200 мм
Глубина  :  700 мм
Высота  :  750 мм
Стіл L-81
Ціна: 4770.00 грн.

Мінімалізм і хай-тек сьогодні стали надзвичайно популярними, що пов'язано з великими змінами в розумінні життя і у ставленні до свого особистого простору, які піддаються великим утискам з боку суспільства, модних тенденцій і авторитетних думок. Стіл L-81 – це нова інтерпретація письмового столу від відомого виробника меблів «Loft design», який запропонував цілий модельний ряд модифікованих столів, які ідеально підходять як для домашнього інтер'єру, так і для офісного приміщення.

Характеристики товару:
Производитель  :  ТМ «Loft design» 
Тип стола  :  Прямой 
Ширина  :  1400 мм
Глубина  :  600 мм
Высота  :  750 мм
Стіл L-27
Ціна: 4100.00 грн.

Успіх мінімалістських і функціональних інтер'єрів підштовхнули компанію «Loft design» до створення нової серії письмових столів, які легко підійдуть на роль комп'ютерного столу. Співробітники виробника провели дослідження і врахували всі побажання потенційних покупців, які обов'язково звернуть увагу на стіл L-27, призначений для приміщень, виконаних в стилі хай-тек, лофт, конструктивізм, а також у всіх суміжних напрямках. При цьому стіл L-27 може використовуватися не тільки вдома, але і в офісному приміщенні. Весь успіх і універсальність запропонованого столу криються у використовуваних матеріалах.

Характеристики товару:
Производитель  :  ТМ «Loft design» 
Тип стола  :  Прямой 
Ширина  :  1200 мм
Глубина  :  600 мм
Высота  :  750 мм
Стіл L-45
Ціна: 4290.00 грн.

Компанія «Loft design» переосмислила роль письмового столу в сучасному інтер'єрі і запропонувала нову серію столів з характерним оформленням, позбавленим лиску і зайвої химерності. Така дія пояснюється актуальними напрямками інтер'єрного мистецтва і переміщенням всіх акцентів на доцільність, функціональність і корисність. Стіл L-45 дозволяє нам в цьому переконатися. Він виконаний з простих і поширених матеріалів, чия надійність і придатність для виготовлення меблів перевірялася роками.

Характеристики товару:
Производитель  :  ТМ «Loft design» 
Ширина  :  1300 мм
Глубина  :  650 мм
Высота  :  750 мм
Стіл L-2p
Ціна: 1660.00 грн.

Компанія «Loft design» пропонує новий модельний ряд письмових столів, які можуть бути використані як в домашньому кабінеті, так і в офісній будівлі, в тому числі під необхідною комп'ютерною технікою. Стіл L-2p – це вміле поєднання актуальних стильових напрямків оформлення інтер'єрів і простих, але надійних матеріалів.

Характеристики товару:
Производитель  :  ТМ «Loft design» 
Тип стола  :  Прямой 
Размеры    
Ширина  :  1200 мм
Глубина  :  650 мм
Высота  :  750 мм
Стіл L-15
Ціна: 3130.00 грн.

Сучасні тенденції оформлення приміщень спонукали компанію "Loft design" до створення серії універсальних письмових столів, головною перевагою яких є їх сумісність з більшістю популярних напрямів і стилів інтер'єрів. Стіл L-15 є прямим тому підтвердженням. Це досконалий виріб меблів, виконаний з надійних і перевірених часом матеріалів.

Характеристики товару:
Производитель  :  ТМ «Loft design» 
Тип стола  :  Прямой 
Ширина  :  1200 мм
Глубина  :  600 мм
Высота  :  750 мм
Стіл L-10
Ціна: 2350.00 грн.

Враховуючи актуальні напрямки в оформленні житлових і офісних приміщень, компанія "Loft design представила нову серію дуже привабливих письмових столів, здатних зайняти місце громіздкого комп'ютерного столу. Стіл L-10 є тому прямим підтвердженням. Це сучасне бачення функціонального та декоративного призначення столу.

Характеристики товару:
Производитель  :  ТМ «Loft design» 
Тип стола  :  Прямой 
Ширина  :  1160 мм
Глубина  :  580 мм
Высота  :  750 (890) мм
Комп'ютерний стіл Тиса-30
Ціни: 4051.00 ... 4501.00 грн.

Домашній робочий кабінет може стати досконалим тільки за умови встановлення комп'ютерного столу Тиса-30, пропонує весь арсенал необхідних для продуктивної роботи елементів. Кутове компонування дозволяє більш ефективно використовувати площу кімнати, а сучасне оформлення задовольнить естетичну відповідність виробу та інтер'єру кімнати.

Характеристики товару:
Производитель  :  ТИСА-мебель question_blue
Фирма «ТИСА-мебель» была основана в 2003 году. г. Чернигов
Тип стола  :  Угловой 
Ширина  :  1300 мм
Глубина  :  1300 мм
Высота  :  1760 мм
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 наступна →  Остання ›

Комп'ютерний стіл для раціонального використання площі

Тотальна інформатизація суспільства призвела до того, що комп’ютерне обладнання стало майже обов’язковим елементом сучасного житла, або службового приміщення. Кожен з компонентів обчислювальної станції потребує персонального облаштування, яке дозволить легко і безперешкодно користуватися всіма можливостями цифрового помічника. Комп'ютерні столи за таких обставин стають найкращим рішенням питання. Сьогодні існує величезна кількість різновидів столів, враховуючи всі особливості вітчизняного житла, або офісного комплексу. Саме завдяки таким меблям вдається максимально ефективно задіяти кожен вільний метр площі, не утискаючи потреби користувача комп’ютерною технікою.

Отже, намагаючись купити комп'ютерний стіл в Києві, або в іншому населеному пункті України, слід врахувати декілька особливостей:

  • кількісний та якісний склад обчислюваного комплексу;

  • сферу використання;

  • персональні побажання оздоблення;

  • додаткові потреби при роботі з комп’ютером.

Врахування кількості та якості комп'ютерного устаткування допоможе зручно розташувати все, що буде активно використовуватись в повсякденній роботі. Безумовно, ця особливість є вирішальною під час вибору розмірів стола, а також його орієнтування в просторі.

Сфера використання також впливає на розміри стола, його устаткування полицями та шухлядами. Додатково ця особливість стане вирішальною під час вибору зовнішнього оздоблення, адже у випадку використання в офісному комплексі важливим стає зовнішній вигляд виробу, який має відповідати загальному корпоративному напрямку декору.

Додаткові потреби впливають на кількість та якість допоміжних елементів комп’ютерного столу. Наприклад, використання одного лептопу навряд потребує великої кількості поличок або шухляд. А от використання десктопу з додатковими пристроями виводу вимагатиме вільної площі для принтера, або МФУ.

Стіл для комп'ютера – різновиди

Усі комп'ютерні столи класифікуються за декількома принципами. Найголовніший стосується способів використання. Відповідно до цього критерію можна виділити:

  1. універсальні письмові столи;

  2. спеціалізовані комп’ютерні столи.

Головною відмінністю обох класів столів є генеральна схема компонування. Перша група столів проста і частіше за все позбавляється великої кількості поличок та шухляд. Такий різновид столів традиційно більш компактний і підійде багатьом невибагливим користувачам.

Спеціалізовані столи в своїй більшості – це певним чином підготовлені вироби з достатньою кількістю поличок і шухляд. Такі столи мають додаткову класифікацію, яка сформована на основі просторового положення столу:

  • лінійні столи для комп’ютерів;

  • кутові комп’ютерні столи.

Лінійні столи – це доволі велика група столів, які встановлюються вздовж однієї зі стін кімнати або кабінету. А от комп’ютерний стіл кутовий використовується за потреби та можливості використання обох стін кімнати. Займаючи кут кімнати такий стіл може більш раціонально задіяти вільний простір. При цьому важливо зазначити, що довжина кожної зі сторін кутового столу може бути симетричною, або асиметричною з лівим і правим орієнтуванням. Традиційно виробники кутових асиметричних комп’ютерних столів пропонують одну модель столу і у правому, і у лівому виконанні, адже умови житлової і офісної площі можуть бути доволі різними.

Стилістика оздоблення комп’ютерних столів не вирізняється багатоманітністю. Індивідуалізація столів досягається колористичними експериментами, серед яких кожен обирає відповідний варіант.

Легко замовити – швидко отримати

Інтернет-магазин К-Меблі дарує можливість придбати комп’ютерні столи в Києві, Львові, Рівному та інших містах України швидко, зручно та за привабливою ціною. Варіативність наших цін обумовлена найбільшим каталогом виробів від кращих вітчизняних та закордонних виробників.

Ми пропонуємо всі різновиди комп’ютерних столів, які мають сучасний вигляд та, безумовно, найвищу якість, яка гарантує тривалий термін повноцінного функціонування столу, та кожного його компонента.

Новинки магазину мебеліНовинки магазину
(044) 38-38-105
(096) 655-18-81
(093) 703-19-85
(095) 703-12-27
x
Замовлення зворотнього дзвінка
Ваш телефон: *
наприклад, (044) 360-51-45
Ваше ім’я:
Запитання:
Вкажіть час дзвінка:
Кошик
Ваш кошик порожній
Замовте кухонний стіл А17 (розкладний)
за вигідною ціною
Час роботи call-центру:
Пн-Пт: 9:00 - 17:15
Сб: 10:00 - 13:00
Нд: вихідний
Оплата      Доставка      Про к-Мебель      Авторські права
0.0339 сек. 1.52MB SQL: 14
Використання матеріалів сайту можливе лише з дозволу і тільки при наявності активного посилання на www.k-mebel.net.ua
© 20010-2020 Меблі для дому та офісу - К-Мебель (українською)